VI ÄR VISTAHOLM

Undrar du varför maten alltid är så god på Vistaholm, eller har du någon annan fundering? Slå oss en pling, eller skicka ett e-postmeddelande!

Margareta Lilja

Margareta Lilja

Förskolechef/Rektor

 

0321-68 68 07 / 0731-562557 /  margareta.lilja@vistaholm.se

Anna Kastanius

Anna Kastanius, förskollärare,

avd. Speldosan

 

0321-68 68 05 / anna.kastanius@vistaholm.se / speldosan/vistaholm.se

Styrelsen

Jessica Krüger, förskollärare

avd. Speldosan

 

0321-68 68 05 / jessica.kruger@vistaholm.se /

speldosan@vistaholm.se

Fatemeh Ayubi

avd. Speldosan

 

0321-68 68 05 / 

speldosan@vistaholm.se

Lena Karlsson

Lena Andersson, kök/städ

avd. Speldosan

 

0321-68 68 05 / lena.andersson@vistaholm.se /

speldosan@vistaholm.se

Susanne Karlsson

Susanne Karlsson, barnskötare,

avd. Gitarren

 

0321-68 68 04 / susanne.karlsson@vistaholm.se / gitarren@vistaholm.se

Styrelsen

Marina Cedergren, förskollärare,

avd. Gitarren

 

0321-68 68 04 / marina.cedergren@vistaholm.se / gitarren@vistaholm.se

Kristina Persson

Kristina Persson, kök/städ,

avd. Gitarren

 

0321-68 68 04 / kristina.persson@vistaholm.se / gitarren@vistaholm.se

Lilian Engström

Sandra Söderqvist, lärare, avd. Fiolen

 

0321-68 68 06 / sandra.soderqvist@vistaholm.se / fiolen@vistaholm.se

Caroline Sylvan, lärare, avd. Fiolen

 

0321-686806 / caroline.sylvan@vistaholm.se / fiolen@vistaholm.se

Lilian Engström, kök/städ/resurs

avd. Fiolen

 

0321-68 68 06 / lilan.engstrom@vistaholm.se /

fiolen@vistaholm.se

Styrelsen
Sara Majlund
Mia Edman

Nadia Al Khalil, resurs

avd. Trumman/Flöjten

 

0321-68 68 01  / 0321-686803 / nadia.al.khalil@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se

Sara Majlund, förskollärare

avd. Trumman/flöjten

 

0321-68 68 01 / 0321-686803/ sara.majlund@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se

Mia Edman, lärare/fritidspedagog

avd. Trumman/Flöjten

 

0321-68 68 01 / 0321-686803 / mia.edman@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se

Maria Wester

Maria Wester, resurs, avd. Trumman/Flöjten

 

0321-68 68 01 / 0321-686803 / maria.wester@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se

Helena Persson
Anki Hult

Helena Persson, lärare, 

avd. Trumman/Flöjten

 

0321-686801 / 0321-686803/ helena.persson@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se

Anki Hult, lärare/resurs,

avd. Trumman/Flöjten

 

0321-68 68 01 / 0321-686803 /

anki.hult@vistaholm.se / skolan@vistaholm.se 

Ulrika Haglund

Ulrika Haglund, specialpedagog

 

0321-68 68 00 / ulrika.haglund@vistaholm.se

Kristiina Gustavsson
Lisbeth Bengtsson

Kristiina Gustavsson, kock

0321-68 68 02 / kristiina.gustavsson@vistaholm.se

koket@vistaholm.se

Lisbeth Bengtsson, kökshjälp

0321-68 68 02 / lisbeth.bengtsson@vistaholm.se /

koket@vistaholm.se

Styrelsen

V I S T A H O L M S  F Ö R Ä L D R A K O O P E R A T I V  
V I S T V Ä G E N  2 3 A  –  0 3 2 1 -  6 8  6 8  0 0

  • Facebook App Icon